We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Nieuwsbericht

Eindcito score groep 8

vrijdag 5 juli 2019
door Nicolet Bos
Het is al weer even geleden, maar zeker het vermelden waard. De score van de cito eindtoets die elk jaar wordt gemaakt door groep 8: wij hadden een score van 540! Dat is heel goed gedaan! Het landelijk gemiddelde dit jaar was 535. Dus wij zijn trots op onze groep 8 en natuurlijk niet alleen om deze score, maar ook om de vele talenten die we de afgelopen jaren bij ze hebben ontdekt. Er is deze week een prachtige musical neergezet waarin we echte acteurs in de dop zagen. Maar we zien ook zorgzame kinderen, wanneer er hulp geboden wordt bij groep 1/2. Blijf zoals jullie zijn en ook via deze weg, namens alle leerkrachten, heel veel succes op het voortgezet onderwijs.