We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Nieuwsbericht

Ons Schoollied is ontstaan!

vrijdag 3 april 2020
door Nicolet Bos
Natuurlijk is iedereen in de ban van het Coronavirus. De school is dicht en we geven ineens online les. En hoe lang gaat dit duren? Best spannend allemaal en helemaal niet leuk...Maar in deze tijd van onzekerheid is ook iets moois ontstaan. Ons Quintusschool Talentlied. Zoals gebruikelijk wanneer het gaat om muziek op de Quintusschool hebben meester Lennart en meester Arjen de koppen bij elkaar gestoken (met 1,5 meter afstand....) en is er weer iets prachtigs ontstaan. Een echt talentlied, helemaal passend bij onze school. Er bestaat een basislied, deze staat op de website en kunt u beluisteren wanneer u ingelogd bent. Daarnaast bestaan er andere coupletten waarin telkens weer nieuwe talenten aangestipt worden. Zo kunnen we het lied gebruiken voor een specifiek kind met deze specifieke talenten of wanneer we een talent bij iemand hebben ontdekt of een talent centraal stellen in de klas.
Het is een vrolijk, gezellig nummer en dat kunnen we wel gebruiken in deze tijd. Beluisteren van het lied is dus mogelijk via de website, maar dan moet u wel ingelogd zijn. U vindt het onder het kopje "onze school".