emailadres wachtwoord

Ons Team

Groepen en leerkrachten.

De Quintusschool telt in het schooljaar 2016-2017 5 groepen.

GroepLeerkrachtDagen
Groep 1/2Iris Snijders (i.snijders@stichtingbaasis.nl)
Janny Abé
(j.abe@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag, vrijdag

woensdag, vrijdag.
Groep 3Chantal Mulder
(c.mulder@stichtingbaasis.nl)
Anne Linde Ploeg
(a.ploeg@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag, woensdag

donderdag en vrijdag.
Groep 4/5Manon Bos
(m.bos@stichtingbaasis.nl)
Arjen van Walsum(a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl)
maandag, donderdag en vrijdag

dinsdag en woensdag
Groep 6Lennart Hofstra
(l.hofstra@stichtingbaasis.nl)

Eva Luik
(e.luik@stichtingbaasis.nl
ma,di, do.

wo en vrijdag
Groep 7/8Lies Kuik
(l.kuik@stichtingbaasis.nl)
Janny Abé
(j.abe@stichtingbaasis.nl)
ma t/m do

vrijdag

Overige medewerkers:
Nicolet Bos
(n.bos@stichtingbaasis.nl)
Directeur
Jellie Panman
(j.panman@stichtingbaasis.nl)
Coördinator passend onderwijs
Eddie DoesburgVakleerkracht bewegingsonderwijs
Annelie Nijholt
(a.nijholt@stichtingbaasis.nl)
Leerkracht extra ondersteuning.
Janneke KasperSchoonmaakster en conciërge





Iris Snijders

Iris Snijders

Leerkracht groep 1/2.
i.snijders@stichtingbaasis.nl
Chantal Mulder

Chantal Mulder

Leerkracht groep 3
c.mulder@stichtingbaasis.nl

Lennart Hofstra

Leerkracht groep 6
l.hofstra@stichtingbaasis.nl

Anne Linde Ploeg

Leerkracht groep 3
a.ploeg@stichtingbaasis.nl

Lies Kuik

Leerkracht groep 7/8
l.kuik@stichtingbaasis.nl
Arjen van Walsum

Arjen van Walsum

Leerkracht groep 4/5
a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl

Jellie Panman

Intern begeleider
j.panman@stichtingbaasis.nl

Nicolet Bos

Directeur

n.bos@stichtingbaasis.nl

Annelie Nijholt

Leerkracht extra ondersteuning
a.nijholt@stichtingbaasis.nl

Janny Abé

Leerkracht groep 1/2 en 7/8
j.abe@stichtingbaasis.nl

Manon Bos

Leerkracht groep 4/5
m.bos@stichtingbaasis.nl

Eva Luik

Leerkracht groep 6
e.luik@stichtingbaasis.nl