We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Ons Team

Groepen en leerkrachten.

De Quintusschool telt in het schooljaar 2020-2021 5 groepen.

GroepLeerkrachtDagen
Groep 1/2Iris Snijders (i.snijders@stichtingbaasis.nl)
Eva Luik (e.luik@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag, vrijdag

woensdag, donderdag
Groep 3Manon Bos (m.bos@stichtingbaasis.nl)

Lennart Hofstra (l.hoftra@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag,  donderdag, vrijdag

woensdag
Groep 4/5Janny Abé (j.abe@stichtingbaasis.nl)

Lennart Hofstra (l.hofstra@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag woensdag.

donderdag, vrijdag
Groep 6Anne Linde Ploeg (a.ploeg@stichtingbaasis.nl)

Chantal Mulder (c.mulder@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag en vrijdag

woensdag en donderdag
Groep 7/8Arjen van Walsum (a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl)
Eva Luik
(e.luik@stichtingbaasis.nl)
maandag t/m donderdag

vrijdag

Overige medewerkers:
Nicolet Bos
(n.bos@stichtingbaasis.nl)
Directeur
Jellie Panman
(j.panman@stichtingbaasis.nl)
Coördinator passend onderwijs
Hans WolthuisVakleerkracht bewegingsonderwijs
Annelie Nijholt
(a.nijholt@stichtingbaasis.nl)
Leerkracht extra ondersteuning.
Janneke KasperSchoonmaakster en conciërge





Iris Snijders

Iris Snijders

Leerkracht groep 1/2.
i.snijders@stichtingbaasis.nl
Chantal Mulder

Chantal Mulder

Leerkracht groep 6
c.mulder@stichtingbaasis.nl

Lennart Hofstra

Leerkracht groep 3 en 4/5
l.hofstra@stichtingbaasis.nl

Anne Linde Ploeg

Leerkracht groep 6
a.ploeg@stichtingbaasis.nl
Arjen van Walsum

Arjen van Walsum

Leerkracht groep 7/8
a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl

Jellie Panman

Intern begeleider
j.panman@stichtingbaasis.nl

Nicolet Bos

Directeur
n.bos@stichtingbaasis.nl

Annelie Nijholt

Leerkracht extra ondersteuning
a.nijholt@stichtingbaasis.nl

Janny Abé

Leerkracht groep 4/5
j.abe@stichtingbaasis.nl

Manon Bos

Leerkracht groep 3
m.bos@stichtingbaasis.nl

Eva Luik

Leerkracht groep 1/2 en 7/8
e.luik@stichtingbaasis.nl