emailadres wachtwoord

Ons Team

Groepen en leerkrachten.

De Quintusschool telt in het schooljaar 2016-2017 5 groepen.

GroepLeerkrachtDagen
Groep 1/2Iris Snijders (i.snijders@stichtingbaasis.nl)
Manon Bos
(m.bos@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag, vrijdag

woensdag, donderdag
Groep 3/4Chantal Mulder
(c.mulder@stichtingbaasis.nl)
Manon Bos
(m.bos@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

vrijdag.
Groep 5Anne Linde Ploeg
(a.ploeg@stichtingbaasis.nl)
Arjen van Walsum(a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag en vrijdag

woensdag en donderdag
Groep 6Janny Abé
(j.abe@stichtingbaasis.nl)

Manon Bos
(m.bos@stichtingbaasis.nl
woensdag, donderdag en vrijdag.

maandag en dinsdag
Groep 7/8Lennart Hofstra
(l.hofstra@stichtingbaasis.nl)
Eva Luik
(e.luik@stichtingbaasis.nl)
maandag en dinsdag

woensdag, donderdag en vrijdag

Overige medewerkers:
Nicolet Bos
(n.bos@stichtingbaasis.nl)
Directeur
Jellie Panman
(j.panman@stichtingbaasis.nl)
Coördinator passend onderwijs
Hans WolthuisVakleerkracht bewegingsonderwijs
Annelie Nijholt
(a.nijholt@stichtingbaasis.nl)
Leerkracht extra ondersteuning.
Janneke KasperSchoonmaakster en conciërge





Iris Snijders

Iris Snijders

Leerkracht groep 1/2.
i.snijders@stichtingbaasis.nl
Chantal Mulder

Chantal Mulder

Leerkracht groep 3/4
c.mulder@stichtingbaasis.nl

Lennart Hofstra

Leerkracht groep 7/8
l.hofstra@stichtingbaasis.nl

Anne Linde Ploeg

Leerkracht groep 5
a.ploeg@stichtingbaasis.nl
Arjen van Walsum

Arjen van Walsum

Leerkracht groep 5
a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl

Jellie Panman

Intern begeleider
j.panman@stichtingbaasis.nl

Nicolet Bos

Directeur
n.bos@stichtingbaasis.nl

Annelie Nijholt

Leerkracht extra ondersteuning
a.nijholt@stichtingbaasis.nl

Janny Abé

Leerkracht groep 6
j.abe@stichtingbaasis.nl

Manon Bos

Leerkracht groep 1/2, 3/4 en 6.
m.bos@stichtingbaasis.nl

Eva Luik

Leerkracht groep 7/8
e.luik@stichtingbaasis.nl