We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Ons Team

Groepen en leerkrachten

De Quintusschool telt in het schooljaar 2021-2022 5 groepen.

GroepLeerkrachtDagen
Groep 1/2Iris Snijders (i.snijders@stichtingbaasis.nl)

Annelies van Zonneveld (a.vanzonneveld@stichtingbaasis.nl
maandag, dinsdag, woensdag,
vrijdag

donderdag
Groep 3Manon Bos (m.bos@stichtingbaasis.nl)

Eva Luik (e.luik@stichtingbaasis.nl)
maandag, dinsdag,  donderdag, vrijdag

woensdag
Groep 4/5Anne Linde Ploeg (a.ploeg@stichtingbaasis.nl)

Lennart Hofstra (l.hofstra@stichtingbaasis.nl)
maandag t/m
donderdag

vrijdag
Groep 6/7Chantal Mulder (c.mulder@stichtingbaasis.nl)

Jasmein Riksten (j.riksten@stichtingbaasis.nl)
maandag t/m donderdag

vrijdag
Groep 7/8Arjen van Walsum (a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl)

Eva Luik
(e.luik@stichtingbaasis.nl)
maandag t/m donderdag

vrijdag

Overige medewerkers:
Nicolet Bos
(n.bos@stichtingbaasis.nl)

Hans Westerhof (h.westerhof@stichtingbaasis.nl)
Directeur

Coördinator
Jellie Panman
(j.panman@stichtingbaasis.nl)
Coördinator passend onderwijs
Kim Roukema (k.roukema@stichtingbaasis.nl)Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Annemiek Heikamp (a.heikamp@stichtingbaasis.nl)
Onderwijsassistent
Janneke KasperSchoonmaakster en conciërge





Iris Snijders

Leerkracht groep 1/2.
i.snijders@stichtingbaasis.nl

Lennart Hofstra

Leerkracht groep 4/5
l.hofstra@stichtingbaasis.nl

Anne Linde Ploeg

Leerkracht groep 4/5
a.ploeg@stichtingbaasis.nl

Arjen van Walsum

Leerkracht groep 7/8
a.vanwalsum@stichtingbaasis.nl

Jellie Panman

Intern begeleider
j.panman@stichtingbaasis.nl

Nicolet Bos

Directeur
n.bos@stichtingbaasis.nl

Chantal Mulder

Leerkracht groep 6/7
c.mulder@stichtingbaasis.nl

Annemiek Heikamp

Onderwijsassistent
a.heikamp@stichtingbaasis.nl

Manon Bos

Leerkracht groep 3
m.bos@stichtingbaasis.nl

Eva Luik

Leerkracht groep 3 en 7/8
e.luik@stichtingbaasis.nl

Annelies van Zonneveld

Leerkracht groep 1/2
a.vanzonneveld@stichtingbaasis.nl

Hans Westerhof

Coördinator
h.westerhof@stichtingbaasis.nl

Kim Roukema

Vakleerkracht gym
k.roukema@stichtingbaasis.nl

Jasmein Riksten

Leerkracht groep 6/7, Leerkracht HB en ondersteuning PO
j.riksten@stichtingbaasis.nl